Termal transfer kart baskı makineleri plastik kart üzerine kişisel bilgiler , fotoğraf , kurum bilgileri basmak amacı ile kullanılmaktadırlar. Plastik kartlar , proximity kartlar , mifare kartlar , akıllı kartlar , üyelik kartları , hastane kartları ,kimlik kartları , personel tanıtım kartları , otel kartları , alışveriş kartları ve bunlara benzer amaçla kullanılan kartların kişiselleştirilmesin kart baskı makineleri kullanılmaktadır.

Dünya pazarlarında yaygın olarak kullanılan kart baskı makinesi markaları şunlardır.

Zebra , Fargo , Evolis , Hiti ,Datacard , Magicard. Firmamız Hiti marka termal transfer makinesi ithal etmeke ,satmakta , teknik servisini ve yedek parça desteğini sağlamaktadır.

Ayrıca yüksek kaliteli proximity kartlar , mifare kartlar , akıllı kartlar ,HID kartlar , barkodlu kartlar ithal etmektedir. Proximity kartlar daha çok iş yerleri ve fabrikalarda personel devam kontrol sistemi ve geçiş kontrol sistemi amaçlı kullanılmaktadır. Mifare kartlar üzerine bilgi girilebiliyor olması dolayısı ile üniversitelerde , otellerde , eğlence merkezlerinde vb. yerlerde kullanılmaktadırlar. Ayrıca anahtarlık tipi proximity ve mifare okuyucularımız da mevcuttur. Site ve apartman girişleri kontrol almak üzere daha çok basgeç olarak isimlendirilen proximity anahtarlıklar kullanılmaktadırlar.