Çorlu’da bulunan Trakya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden Trend Arena AVM x-ray çanta paket control cihazları ve kapı tipi metal detektörleri konusunda uzun araştırmalardan sonra firmamızın satmış olduğu GUARDEX marda ürünleri tercih etmiştir. Bu güzide kuruluşa ticari hayatında başarılar diler, yapmış olduğu bilinçli tercihden dolayı tebriklerimizi sunarız.

4 Ayrı girişi , 4 adet Guardex SF-5030 A X-ray cihazı ve 6 adet Guardex-GRD UC-600 metal geçiş detektörü ile güven altına alınmıştır. Böylelikle hiçbir kimse çantasında ve üzerinde silah , bıçak gibi tehdit oluşturacak cisimler ve AVM ye giriş yapamayacaktır.

Bilindiği üzere alışveriş merkezleri insan yoğunluğunun çok olduğu alanlardır. Bu sebepten giriş güvenliği büyük önem kazanmaktadır. Valilik ve kaymakamlıklarımızın bölgelerinde bulunan AVM lere ruhsat verirken X-Ray paket ve çanta kontrol cihazının ve kapı tipi metal detektörleri ürünlerinin bulunup bulunmadığına özen gösterdiklerini gözlemlemekteyiz. Bu faydalı çalışmanın halkımızın güvenliğinin sağlanmasında çok faydalı olmaktadır.